Hakkımızda

Censa Alüminyum Küpeşte Aksesuarları

Misyonumuz

Hızla büyümekte olan şirketimizin hedefinde; sahip olduğu imajı korumak, ülke ekonomine sağladığı katma değeri arttırmak, çalışanına ve iş ortaklarına verdiği değeri en üst seviyeye taşımaktır.

Üretici firma olmanın verdiği sorumlulukların bilincinde olup küresel pazarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte ve ihracat yapmakta olduğumuz ülke sayısını arttırıp tüm kıtalara yayılmaktayız.

Censa Alüminyum Küpeşte Aksesuarları

Vizyonumuz

Sektörümüz ülke ekonomisinin lokomotifi olan, inşaat sektörü ile birlikte hızla gelişmektedir. Fabrikamız her geçen gün belirlemiş olduğumuz hedefler doğrultusunda kendini yenilemekte ve sahip olduğu açık ve kapalı alanlarını genişletmektedir.

Arge çalışanlarımız ve imalat sorumlularımız koordineli hareket ederek ürün yelpazesini genişletmeye, teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanarak devam etmektedir. Çalışma ortamımız, hızla gelişen son teknoloji ürünleriyle çalışma standartlarımızı yükseltmeye devam etmektedir. Yakın tarihte yenilemekte olduğumuz fabrikamızdaki personel sayımız artmakta ve istihdam sağlamaktadır.

Censa Alüminyum sektörün gereksinimlerini yakından takip etmekte, alternatif çözümler üretmekte ve ihtiyaçlarını karşılamak için anında cevap vermektedir.

Satış mağazamızda genişletmekte olduğumuz ürün yelpazesini uygulamalı olarak teşhir etmekteyiz.
CENSA ALÜMİNYUM DIŞ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

Üretici Firma

Yarıklı TapaKüpeşte ve korkuluk aksesuarları ihtiyaçlarınızı karşılarken üreticisi ile çalışmanın kolaylığını yaşayın.

Gününde Montaj

Ay BağlantıUygulamalarınızı söz verdiğimiz günde ve saatte montaj yapıp sorunsuz şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Güleryüzlü Hizmet

Dikme FlanşıYalnızca satışta ve montajda değil satış sonrasında da gülen yüzümüz ve destek hizmetimizle emrinizdeyiz.

Küpeşte Model

  • Fransız Balkon Küpeşte Fransız Balkon Küpeşte

    Dar, yürüme yerleri olmayan balkonlarda ve pencere kenarlarında yapılan küpeşte ve korkuluk ine Fransız balkonda denmektedir.

  • Camlı Küpeşte ve Korkuluk Camlı Küpeşte ve Korkuluk

    50 mm çapında üst borunun tutamak olarak kullanıldığı, 40 mm kanallı boruların dikme olarak kullanıldığı, üzerine tutamak kullanılarak aralarda cam kullanılan uygulamalardır.

  • Parapet Üstü Küpeşte ve Korkuluk Parapet Üstü Küpeşte ve Korkuluk

    Daha çok balkon duvarlarında güvenlik ve estetik amaçlı olarak uygulanır. 50 mm üst boru ve 40 mm kısa kesilmiş dikmelerle uygulanır.

Ürünlerimiz